Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Campbell udhėton nė Brazil pėr tė dhuruar gjak..!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Campbell udhėton nė Brazil pėr tė dhuruar gjak..!   Fri Apr 25 2008, 21:19Supermodelja Naomi Campbell ka fluturuar drejt Brazilit me qėllim qė tė ndihmojė kėtė vend, i cili pėrballet me epideminė e etheve tropikale.
Ajo planifikon tė dhurojė gjak dhe tė rrisė vetėdijen pėr sėmundjen e mushkonjave, qė ka prekur rreth 60 mijė njerėz nė Brazil, dhe ka vrarė 50 prej tyre. “Duhet tė ndihmoj Brazilin dhe do tė dhuroj gjak”, ka thėnė modelja para se tė nisej. Ky ėshtė udhėtimi i parė i saj nė Amerikėn Latine, qė kur u operua nė njė spital tė Sao Paolos nė shkurt, pėr largim urgjent tė njė ciste. Campbell e quajti veten ambasadore e Rio-s dhe kėrkoi nga qeveria tė ndėrmerret aksion pėr tė zbutur gjendjen. "E dua Brazilin, siē e dini jam ambasadore e Rio-s. Nė parim, nuk duhet fajėsuar tė gjithė, mendoj se qeveria duhet tė gjejė njė mėnyrė pėr tė zgjidhur problemin, duke pėrmirėsuar gjendjen nėpėr spitale dhe kujdesur pėr personat me ethe tropikale", tha modelja 37-vjeēare, e cila ėshtė vizitore e shpeshtė e Brazilit. Vizita e Campbell nė Rio De Zhaneiro vjen vetėm dy javė pasi u arrestua gjatė njė udhėtimi me British Airways nė Londėr, pėr shkak se kishte sulmuar njė polic.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Campbell udhėton nė Brazil pėr tė dhuruar gjak..!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Keze Kozeta Zylo:Shkrimtari nga Kosova Pal Sokoli qė i ka dhėnė Luftės sė saj gjak SOKOL-ASH
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: