Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Albumi i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Albumi i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj   Fri Apr 25 2008, 21:34Albumi debutues i aktores Scarlett Johansson “Anywhere I Lay My Head” siē duket reflekton stilin e saj tė jetesės. "Albumi im i pėrshtatet mėnyrės sime tė jetesės", ka thėnė aktorja pėr numrin e muajit maj tė revistės “Spin”. Ajo gjithashtu ka tėrhequr njė paralele nė mes vetes dhe tė famshmeve tė tjera, qė njėherėsh kanė kėnduar e aktruar. "Nuk kam lidhje as me Lindsay Lohan as me Paris Hilton, qoftė pėr nga mėnyra se si jetoj apo muzika qė dėgjoj", ėshtė shprehur Johansson. "Ato mbase bėjnė muzikė qė pėrputhet me jetėn e tyre - 'A nuk do tė ishte mirė qė tė kėrcenin me kėngėn time nė njė klub nate?'", ka shtuar ajo. Albumi i Scarlett-it ėshtė incizuar gjatė 2007-ės, ndėrsa do tė lansohet mė 20 maj tė kėtij viti. Incizimi i saj i ri tashmė ka tejkaluar suksesin e Jessica Simpson-in, e cila ka ēmuar lartė talentin e koleges. "E respektoj shumė atė, mendoj se ėshtė njė person shumė i talentuar ndonėse e re nė moshė", ka thėnė Jessica pėr revistėn “Esquire”. "Dhe ėshtė jashtėzakonisht e bukur. Plus, punon me mė tė mirėt prej mė tė mirėve", ka pėrfunduar ajo. Albumi i artistes pėrfshin njė kėngė origjina dhe 10 pėrpunime tė kėngėve tė Tom Waits-it.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Albumi i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga albumi i Jusuf Buxhovit:Foto historike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: