Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Alboholics me album tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: Alboholics me album tė ri   Wed Jun 11 2008, 00:46
Alboholics me album tė ri

Anėtarėt e rep grupit “Alboholics”, tė cilėt jetojnė nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės (SHBA), janė nė fazėn e finalizimit tė albumit tė tyre mė tė ri, qė pritet tė del sė shpejti nė shitje.
Nė kėtė album do tė marrin pjesė edhe anėtarė tė tjerė tė cilėt janė nė vllazninė e reperėve The Bloody Alboz (TBA).

Ky grup, i cili pėrbėhet prej tre anėtarėve, janė themeluesit e TBA sė bashku me Viktor Palokaj – UniKKatil.

Lajmin e ka bėrė tė ditur Visar Ahmetaj – N.A.G anėtar i grupit pėr gazetėn “Express”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Alboholics me album tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letėrsia shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: