Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Megjithatė Zana e fiton vizėn – pjesėmarrja diskutabile

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 564
Age : 24
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Megjithatė Zana e fiton vizėn – pjesėmarrja diskutabile   Fri Jun 13 2008, 21:31

Bukuroshja kosovare, Zana Krasniqi ka fituar vizėn pėr nė Vietnam, mirėpo ėshtė diskutabile pjesėmarrja e saj nė Miss Universe 2008, qė mbahet nė kėtė shtet.

“Do zoti dhe nuk do tė kemi probleme tė tjera gjatė festivalit”, ka thėnė fotografi shqiptar Fadil Berisha.

Bukuroshes kosovare autoritetet e Vietnamit ia kishin refuzuar vizėn me pasaportė tė UNMIK-ut, pėrderisa me intervenimin e ambasadės se Shqipėrisė nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, ajo ka marrė vizėn me pasaportė shqiptare.

Autoritet qeveritare tė Vietnamit kontestojnė pavarėsinė e Kosovės, kėshtu qė ata kanė bėrė tė qartė se do bėjnė problem pėr pjesėmarrjen e Kosovės nė kėtė spektakėl. Pėrveē Vietnamit, qė ka kėrcėnuar se do tė tėrhiqet nga gara, tėrheqjen e kanė paralajmėruar, Serbia, Kroacia (pasi qė misi i kėtij shteti ėshtė nga serbia) dhe Bosnja Hercegovina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Megjithatė Zana e fiton vizėn – pjesėmarrja diskutabile
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KQZ: Deri nė orėn 13:00 kanė votuar 35,24% e zgjedhėsve. PD: Pjesėmarrja mbi 36 pėrqind
» PD: Lulzim Basha fiton Tiranėn, tė dhėnat tona janė tė sakta
» Merr pjesė edhe Sefer Haxhija
» Exhevit Rexhepi:Krisja kenges sikur zana
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesė e skenarėve tė komunistėve serbė dhe tė shėrbėtorėve tė tyre nė Kosovė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: