Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Leona zėvendėson Amyn te Bondi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: Leona zėvendėson Amyn te Bondi   Sat Jun 14 2008, 20:12
Leona zėvendėson Amyn te Bondi

Leona Lewis ėshtė zgjedhur pėr tė incizuar temėn e re tė kėngės pėr agjentin sekret, James Bond.
Kėngėtarja britanike ėshtė favorite pėr ta zėvendėsuar kėngėtaren, Amy Winehouse, duke huazuar zėrin e saj pėr aventurėn e 22-tė me radhė tė agjentit tė famshėm, 007.

Bosi i Bondit beson se Leona ėshtė kandidat ideal pėr kėngėn sepse ajo ka njė zė tė fuqishėm.

“Leona ėshtė njėra nga ato kandidate, e cila e ka tė drejtėn pėr tė bėrė kėtė edhe nė SHBA edhe nė Britani. Djemtė e Bondit tani i kanė kthyer kokėn nga Leona. Ajo ėshtė e rehatshme dhe ka zė tė mirė. Shumė shpejt do tė kėtė lajm pėr tė”, ka thėnė njė burim pėr gazetat botėrore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Leona zėvendėson Amyn te Bondi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kosova, vend i vogėl me resurse tė mėdha
» Shazim Mehmeti: NJĖ COPĖ STOF PĖR PANTALLONA (pėr Prishtinėn, nė vend tė njė balade)- tregim
» Nė vend tė reagimit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: