Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Alba do tė jetė nėnė e ashpėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: Alba do tė jetė nėnė e ashpėr   Sat Jun 14 2008, 20:14
Alba do tė jetė nėnė e ashpėr

Bashkė-aktorėt e Jessica Albas nga filmi, "The Love Guru", kanė thėnė se Alba do tė jetė njė nėnė e vėshtirė pėr foshnjėn e sapolindur tė saj.
Kėto komentime ata i bazojnė nė fjalėt e Albas e cila ka thėnė: “Nuk dėshiroj tė jem shoqe me fėmijėn tim”.

“Dėshiroj tė jem njė nėnė e rreptė, megjithatė dua qė fėmijėt tė vijnė tek unė kur tė kenė probleme dhe kur kanė nevojė tė flasin me dikė”, kishte thėnė Alba pėr revistėn, “Fit Pregnancy”, para se tė lindte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Alba do tė jetė nėnė e ashpėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Doktor Hysni Bytyēi kritik i ashpėr i situatės nė Kosovė
» Nė Maqedoni, ashpėrsohet fjalori politik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: