Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 28
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy   Fri Jul 04 2008, 17:44

Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe PuffyRokerja kanadeze Avril Lavigne, do tė paraqitet nė njė koncert nė Tokio me 16
shtator sė bashku me artisten japoneze, Ai Otsuka, dhe me dyshen,
"Puffy".

“Jam e nderuar tė jem pjesė e kėtij koncerti.
Dėshiroj qė ky koncert tė shndėrrohet nė njė eveniment ku artistėt mund
t’i kalojnė kufijtė”, ka than Otsuka.Ndėrsa dyshja “Puffy”, Ami Onuki dhe Yumi Yoshimura, nė njė koment
zyrtar kanė shkruar: “Dėshirojmė qė nė koncert ta kėndojmė kėngėn ‘All
Because of You’, tė cilėn gjė na kanė mundėsuar Avril dhe producenti i saj”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spiunėt dhe bashkėpunėtorėt e diktaturės, mos lejohen as nė media
» Prishtinė: Vritet Diana Kastrati nga ish-bashkėshorti
» Fiqri Shahinllari:Thanas Floqi-Bashkėpuntor i Qemalit,jurist, mėses...
» Pango: Skandali seksual, skemė e Top Channel nė bashkėpunim me opozitėn
» Flet Hasan Zeneli, bashkėluftuar i Zahir Pajazitit (5)[/

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: