Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Theron ia humb teshat tė dashurit tė saj Natyra e Charlize T

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 28
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Theron ia humb teshat tė dashurit tė saj Natyra e Charlize T   Sun Jul 06 2008, 23:44


Natyra
e Charlize Theron pėr ta mbajtur shtėpinė e rregullt, ėshtė bėrė njė
problem i madh nė shtėpinė e saj, pasi qė ajo vazhdon t’i “humbasė”
gjėsendet e tė dashurit, Stuart Townsend.
Aktroja e filmit,
“Monster”, thotė se ajo ka dėshirė ta mbajė tė rregullt shtėpinė e saj,
ndėrsa duke i larguar gjėsendet harron se ku i ka vendosur ato.

“Nuk mė pėlqen t’i lė gjėsendet e papėrdorshme tė qėndrojnė nėpėr
kėmbė. Ndėrsa pastaj nuk mė kujtohet se ku e kam lėnė diēka tė cilėn ma
kėrkon Stuart”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Theron ia humb teshat tė dashurit tė saj Natyra e Charlize T
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: