Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Fejohet Nazi i “Aurorės”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 564
Age : 24
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Fejohet Nazi i “Aurorės”   Wed Jul 09 2008, 10:24Njėri nga anėtarėt e grupit “Aurora”, Nazmi Sfishta, ėshtė fejuar kėtyre ditėve me modelen Afėrdita Pllana. Lajmin e ka konfirmuar vetė Nazi. Ēifti ka kurorėzuar dashurinė me fejesė nė fund tė muajit tė shkuar, ndėrsa shkėmbyen unaza platini me nga shtatė gurė tė ēmueshėm. “Ceremonia e fejesės ėshtė zhvilluar sipas riteve tradicionale shqiptare”, ka deklaruar Nazi tutje. Ndryshe, Afėrdita Pllana pėr opinionin njihet edhe si vajza protagoniste nė video-klipin “Universal” tė grupit “Aurora”. Tashmė ēiftin e pret edhe njė pushim, pėr tė cilin dyshja ende nuk ka vendosur se ku do ta kalojė. Grupi “Aurora” ka shumė projekte tė pėrfunduara, tė cilat, sipas Nazit, do tė publikohen edhe pėr dėgjuesit atėherė kur t’u vijė koha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Fejohet Nazi i “Aurorės”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: