Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 "Copy Paste", kėnga e re e Kaltrina Selimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: "Copy Paste", kėnga e re e Kaltrina Selimit   Tue Dec 09 2008, 20:56Pas hit kėngės “Auto-stop”, kėngėtarja Kaltrina Selimi tashmė ka realizuar edhe njė kėngė tė re. Kėnga e re e Kaltrinės me tekst tė Avni Qahilit e muzikė tė Virusit, mban titullin "Copy Paste". Mėsohet se kėnga flet pėr zhgėnjimet e njė vajze nė historitė e dashurisė sė saj qė e kanė lėnė tė kuptojė se tė gjithė meshkujt janė kopje e njėri-tjetrit. Me kėngėn e re Kaltrina do tė jetė e pranishme nėpėr programet festive tė televizioneve tona. Kurse, pritet tė shihet nėse kėngės Kaltrina do t’i realizoj videoklipin.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
"Copy Paste", kėnga e re e Kaltrina Selimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: