Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH   Wed Aug 12 2009, 20:35Janė shpallur tė nominuarit pėr shpėrblimet e sivjetme “MTV Video Music Awards”. Dy kėngėtare tė forta janė nė garė tė ngushtė me mė sė shumti nominime. Beyonce ėshtė nominuar nė nėntė kategori, pėrfshirė kėtu atė “Videoklipi mė i mirė i vitit”, pėr kėngėn "Single Ladies." Kundėrshtare nė garėn pėr ēmimin mė tė lartė e ka kėngėtaren e re, por shumė tė suksesshme, Lady Gaga, e cila gjithashtu ėshtė e nominuar nė nėntė kategori pėr hitin "Poker Face". Britney Spears shpreson ta pėrsėris suksesin e vitit tė kaluar kur i kishte fituar tri shpėrblime. Kėtė vit ajo ėshtė nominuar nė shtat kategori pėrfshirė kėtu kategorinė “Videoklipi mė i mirė i vitit” pėr klipin "Womanizer."

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» Gjendje lufte nė Kumanovė, 9 policė tė plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: