Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Intervistė me Aferdita Dreshaj, per lidhjen me Shpat Kasapin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: Intervistė me Aferdita Dreshaj, per lidhjen me Shpat Kasapin   Sat Jan 19 2008, 19:42

Aferdita Dreshaj dha nje interviste te shkurter per faqen tone, e pyetem rreth thashethemit te dale per Shpat Kasapin me Rovena Stefen,dhe lidhjes se Aferdites me Shpatin. Me poshte keni dhe mini-intervisten exslusive pėr ju!-Aferdita, ēfarė mund te na thoni pėr thashethemet qe kanė dalė sė fundi ne shtypin shqiptar ne lidhe me njė lidhje te supozuar mes te fejuarit tuaj Shpat Kasapi dhe kengetares Rovena Stefa?


-Hello Peja-Online.Tk, pėrshėndetje pėr krejt visitoret e kėsaj faqe kudo qe ndodhen. Pėr thashethemin qe ka dalė ne shtypin pėr Shpatin dhe Rovenen nuk e di cka te them sepse ėshtė njė e pa saktė dhe pėr ato te pa sakta nuk ka njeri cka tė flas edhe shumė , kshtu qe vetėm njė gje di te them qe edhe mua tme pyesni edhe shpatin njejt ta pyesni do tu jap njė pėrgjigje dhe ajo pėrgjigje ėshtė qe ky thashethem ėshtė i kotė dhe jo i vėrtetė! E rėndėsishme ėshtė e vėrteta apo jo.

-Si po shkon lidhja juaj dhe ēfarė mund te na thoni pėr Shpatin tani qe e njihni shumė nga afėr?


-Fale Zotit lidhja ne mes meje dhe Shpatit shkon fantastik, dhe e duam me shumė njeni tjetrin sot se sa e kemi dasht dje, dhe do ta duam me shumė njeni tjetrin nesėr se sa e dojm sot Me Shpatin jemi te njejt krejt dhe ajo ėshtė gjeja qe ėshtė shumė interesante, edhe gjėrat me te vogela i kemi te barabarta / njėsoj .


-Mund te na tregoni se si filloi lidhja mes jush dhe ku jeni takuar pėr here tė parė?

Pėr here tė parė me Shpatin jemi takuar ne Mal te Zi aty ku edhe kam lind unė, ai ėshtė vendi i magjive. Apo jo? qesh

- Mund te na tregoni ndonjė detaj pėr aktivitetet tuaja me te fundit ne fushėn e modės dhe sfilatave?

Po, muajin e kaluar kam pėrfunduar billboarden e greektown casinos me te cilėn imazhi i asaj casino ėshtė fytyra ime, kurse kėtė muaj jam shumė e nxene me NAIAS (north american international auto show) ne michigan qe unė u zgjodha te bėj model pėr makinen italiane Lamborghini. Po ashtu me sfilatat, pasorrelat dhe sesionet fotografike tė ndryshme qe vijojn.

Flm per intervisten Aferdita,

Flm edhe per ju Peja-Online!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Intervistė me Aferdita Dreshaj, per lidhjen me Shpat Kasapin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» INTERVISTĖ ME SHKRIMTARIN E SHQUAR IBRAHIM KADRIUN
» Aferdita Kraja Borici: Asgje.................
» Intervistė me poeten Fatime Kulli
» Flora Durmishi: Intervistė me zonjėn Liri Berisha
» Shaban Cakolli:Intervistė me shkas me Kryetarin e Lidhjes se Krijuesve nė Mergatė, Z. Hasan QYQALLA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: