Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Justin Timberlake problem me femrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Justin Timberlake problem me femrat   Wed Mar 26 2008, 03:43Ndoshta ėshtė vėshtirė tė besohet, mirėpo Justin Timberlake ka problem me femrat?! Nė fakt flitet pėr krijimin e njė shou televiziv i titulluar "My Problem With Women" ("Problemi im me femrat"), ndėrsa Justin ėshtė producent i shout.

Shou do tė shfaqet nga NBC dhe flet pėr njė tė diplomuar, i cili quhet Jose dhe ka probleme tė mėdha me gratė, ndėrsa kėtė mundohet ta tejkalojė me anė tė seancave terapeutike... 27-vjeēari Timberlake tanimė ka depėrtuar nė Hollywood, ku ka bėrė disa filma, ka bėrė njė studio incizimi dhe ka themeluar njė linjė mode.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Justin Timberlake problem me femrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Diana Bunjaku:A i dhunuan femrat gardianėt hungarez!?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: